KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12612258
nr 1261 2258
Eva Grytt
(f. 1946), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 5/78, Motivet: 37x25 cm
Eva Grytt, svensk bildkonstnär född 1946.
Utrop:
600 kr
måndag 17 juni 2019
kl 19:13:56